0

HBO MAX, NETFLİX VE APPLE TV’YE RAKİP OLUYOR

ABD merkezli HBO kanalı bugüne kadar Game of Thrones, The Sopranos ve Six Feet Under gibi efsane yapımları izleyiciyle buluşturdu. Kanal, 2020 senesi içerisinde HBO MAX isimli streaming hizmetini başlatacağını duyurarak bu alanda Netflix’in hakimiyetine son vermek istiyor. 2020’de HBO ve HBO Max’te 31 orijinal dizi yayınlanacak. İzleyicilerine maksimum sayıda ve çeşitlilikte içerik sunmaya çalışan (dolayısıyla da içerik kalitesi her zaman tartışma konusu olan) Netflix’in aksine HBO Max az sayıda ama çok daha dikkat çekici orijinal içerikleri seyircileri ile paylaşacak.

7. Perry Mason

Bir hikaye uyarlaması olan ve yapımcı koltuğunda Demir Adam Robert Downey Jr.’ın oturduğu mini dizi, 1930’lu yıllarda Los Angeles şehrinde savunma avukatlığı yapan Perry Mason karakteri etrafında şekillenecek.


6. Avenue 5

Günümüzden 40 yıl sonrasında geçen yapım Avenue 5, turistik bir uzay gemisinde mahsur kalan kişilerin komik hikayesine odaklanıyor. Başrolünde House Md. dizisinden hatırladığımız Hugh Laurie yer alıyor.


5. The Outsider

Ünlü korku-gerilim romanı yazarı Stephen King’in aynı isimli eserinden senaryolaştırılan The Outsider, 12 Ocak 2020’de gösterime girdi. İşlenen korkunç bir cinayet ve arkasındaki çözülmesi gereken sırlar ile karşımıza çıkıyor.


4. Barry (3. Sezon)

Hayatını bir suikastçı olarak kazanan Barry Berkman’ın “işi” dolayısıyla Los Angeles’a yaptığı bir ziyaret sırasında oyunculukla tanışması ve sonrasında yaşadıklarının anlatıldığı kara komedi dizisi Barry, 3. sezonuyla ekranlarda olacak.


3. Euphoria (2. Sezon)

17 yaşındaki uyuşturucu bağımlısı Rue ve ezber bozan yan karakterlerin başından geçenleri izlediğimiz gençlik dizisi Euphoria ikinci sezonuyla izleyicilerin karşısında olacak.


2. Westworld (3. Sezon)

2020’nin en çok merak edilen yapımı Westworld 3. sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak! Başrolünde efsane oyuncu Anthony Hopkins’i izlediğimiz, insan doğası, yapay zeka ve özbenlik konularında ezber bozan fütüristik dizi bu sezon Breaking Bad’den tanıdığımız Aaron Paul’u (Jesse Pinkman) kadrosuna katarak daha da iddialı duruma geldi!


1. House of Dragon (Game of Thrones prequel)

Mayıs 2019’da sona eren Game of Thrones, son sezonuyla ve Khaleesi – Jon Snow ilişkisiyle hayal kırıklığı yaratsa da tüm zamanların en çok izlenen televizyon dizisi olmayı başarmıştı. House of Dragons ise Game Of Thrones evreninin önceki dönemlerini anlatacak bir yapım olacak. Dizinin çıkış tarihi 2022 olarak açıklansa da serinin takipçileri şimdiden sabırsızlanıyor!!


Sevdin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0