Gizlilik Politikası

Biz Kimiz

Web sitemiz: https://yedien.com.

2020 © Yedien Tüm içerikleri yedien.com‘a aittir. Site Sahibi izni olmaksızın kullanılamaz. Bu bir “Yedien” yapımıdır. yedien.com , birçok konu üzerine haber, video ve eğlence konuları paylaşarak ziyaretçilere güncel bilgi vermeyi hedeflemiştir.

Yedien tarafından hazırlanan tüm yazılı, görsel, video vb. içeriklerin hakları Yedien’e ait olup, kullanıcılar izinsiz olarak yedien.com tarafınca hazırlanan bu içerikleri kopyalayamaz ve/veya kullanamaz. İşbu kopyalama yasağı tarafımızca uygun görülmüş paylaşım hakkı ve izni verilmiş mecraları kapsamamaktadır. yedien.com dilediği zaman bu yazılı, görsel, video vb. içerikleri değiştirme, kaldırma, düzeltme, ekleme ya da çıkarma yapma hakkına sahiptir. Yedien tarafından hazırlanan içeriklerde kullanabilecek herhangi bir içeriğin telif hakkı kapsamına girmesi durumunda, Yedien içerik hakkında gerekli düzenlemeyi 72 saat içerisinde yapmakla sorumludur.

Ancak, gizlilik kapsamında olan bilgiler aşağıda belirtilen yasal durumlar ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açılabilir. 1- Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde 2- Site mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla 3- Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde Yukarıda üç madde halinde yer alan bu yükümlülükler ve talepler içerisinde paylaşılacak kullanıcı bilgileri dolayısıyla, kullanıcı işbu Gizlilik Bildirimi ile belirtilen gizlilik kurallarının dışına çıkıldığı iddiası ile yedien.com’dan maddi ya da manevi herhangi bir talepte bulunmayacağını, yedien.com’un tazmin yükümlülüğü olmadığını kabul eder. yedien.com, kendisine ait alan adı içerisinde benimsemiş olduğu iş politikalarına uygun olarak yerleştireceği Banner ve yönlendirme uygulamaları ile kullanıcıları başka bir siteye yönlendirebilme hakkını saklı tutar. Kullanıcı işbu içeriklere giriş yaparak erişim sağladığı internet sitesinde karşılaşacağı içerik ve gizlilik politikalarında yedien.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul eder.