0

Yerli Netflix Dizi ve Filmlerinin sayısı her geçen gün daha da artmakta. Kendi yapımları ile birlikte birçok yerli dizi ve filme ev sahipliği yapmakta.

Koronavirüs yasakları uzadıkça Netflix, Youtube gibi platformlarda izleyebileceğimiz içerikler de yavaş yavaş tükenmeye başladı. Yedien olarak karantina yasaklarının yaşandığı bugünlerde Netflix’te keyifle izleyebileceğiniz yerli netflix dizi ve filmlerini sıraladık. İçlerinde netflix etiketi ile yayınlanan içerikler ile birlikte birçok yapıma ulaşabilirsiniz. Unutmayın, bugüne kadar gözünüzden kaçan veya tekrar izlemek isteyebileceğiniz bu içeriklerin tamamı Netflix.com’da.

 • Aile Arasında (Film)

Yerli Netflix dizi ve filmleri sıralamasında ilk sıralamayı Aile Arasında alıyor. Fikret, bir evlilik krizinin ortasında tuhaf bir tesadüf sonucu şarkıcı Solmaz’la arkadaş olur ve Solmaz’ın yakında evlenecek olan kızının babası rolünü oynaması gerekir. Komedi türündeki yapımın yönetmen koltuğunda Avrupa Yakası, Yalan Dünya ve Jet Sosyete dizilerinden tanıdığımız Gülse Birsel var.

Oyuncular: Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar

Vizyon Yılı: 2017


 • Ailecek Şaşkınız (Film)

Babasının şirketini yöneten çocuksu bir adam, hırsızlık mağduru olur ve olayı araştıran polise gönlünü kaptırır. Ancak hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Selçuk Aydemir’in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği yapım, İşler Güçler ve Kardeş Payı dizilerinden aşina olduğumuz komedi tarzıyla izleyenlere keyifli bir 2 saat vadediyor.

Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Aksoy

Vizyon Yılı: 2018


 • Annem (Film)

Zorlu bir yetişme dönemine rağmen genç bir kadın, arkasında bıraktığı köyüne geri döner ve fedakâr ancak üzerine fazlaca düşen annesiyle tekrar bağ kurmaya çalışır. Yerli Netflix içeriklerinde kaçırmamanız gereken filmlerin başında geliyor.

Oyuncular: Sumru Yavrucuk, Özge Gürel, Sercan Badur

Vizyon Yılı: 2019


 •    Arif V 216

Uzayda 1960’lara doğru yol alan Arif, insan olma hayali kuran robot arkadaşını ve dünyayı karanlık bir gelecekten kurtarmalıdır. Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, Kıvanç Baruönü’nün yönettiği komedi türündeki yapım efsane GORA ve AROG filmlerinin devamı niteliğinde. Yerli Netflix içerikleri arasında en çok izlenen filmlerin başında geliyor.

Oyuncular: Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur

Vizyon Yılı: 2018


 • Aşk 101 (Dizi – 1 Sezon)

Netflix tüm hızıyla yerli dizilere bir yenisini daha katıyor. Öğretmenlerinin bir basketbol koçuna âşık olmasını sağlamaya çalışan dört isyankâr ve bir örnek öğrenci, birlikte arkadaşlığı, aşkı ve kendileri olma cesaretini öğrenir. 1990’larda geçen hikaye özellikle arka plandaki İstanbul görüntüleri ve ilgi çekici karakterleriyle yılın en iddialı yapımları arasında. Aşk 101 yerli Netflix içerikleri arasında yer alan en yeni dizi.

Oyuncular: Pınar Deniz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu

Yayın Yılı: 2020


 • Atiye (Dizi – 1 Sezon)

Yerli Netflix içerikleri arasında en göze çarpan dizilerin başında Atiye geliyor. İstanbul’da bir ressam, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu’daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarır. Sanat, tarih ve mistisizm meraklıları tarafından kaçırılmaması gereken yapımın 2. sezonu için belirlenen yayın tarihi ise Eylül 2020.

Oyuncular: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger

Yayın Yılı: 2019


 • Aykut Enişte (Film)

Düğünü öncesi dükkânı soyulunca beş parasız kalan bir esnaf, girdiği maddi sıkıntıdan ikinci bir aileye damat olarak kurtulmayı dener.

Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli

Viztyon Yılı: 2019


 • Ayla: Savaşın Kızı

Gerçek olaylardan esinlenilen bu yürek sızlatan drama, savaşın ortasında Koreli bir yetimi kurtarıp onunla bağ kuran bir astsubayın hikâyesini anlatıyor. Savaş/Dram türündeki Türkiye ve Güney Kore ortak yapımı film mutlaka izlenmesi gerekenler arasında.

Oyuncular: İsmail Hacıoğlu, Ali Atay, Altan Erkekli,Çetin Tekindor

Vizyon Yılı: 2017 


 • Behzat Ç. (Dizi – 4 Sezon)

Özel yaşamı karanlık olan, kuralları takmayan, siyaseten doğruculuk yapmayan Ankara cinayet bürosu başkomiseri; cinayetleri çözüyor ve teşkilattaki yolsuzlukla savaşıyor. Türk dizi tarihinin en sevilen komiseri Behzat Amir, kural tanımaz karakteri ve ekibiyle Ankara’daki suç çeteleriyle mücadele ediyor.

Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu

Yayın Yılı: 2010-2019


 • Bir Aşk İki Hayat (Film)

Bir yönetmen, iki farklı yaşamla sonuçlanacak bir tercihle karşı karşıyadır: birinde aşkı bulacakken diğerinde uçurumun kenarına sürüklenecektir.

Oyuncular: Bergüzar Korel, Engin Akyürek, İpek Bilgin

Vizyon Yılı: 2019


 • Bizi Hatırla (Film)

Yoğun bir iş adamı, babası hastalanınca onu yanına alır. Bu yakınlığın getirdiği beklenmedik etkilere rağmen, bu yeni düzene alışmakta zorlanırlar.

Oyuncular: Altan Erkekli, Tolga Tekin, Özge Özberk

Vizyon Yılı: 2018


 • Bizim İçin Şampiyon (Film)

1990’larda jokey Halis Karataş ile bir at sahibinin kızı, yaklaşmakta olan trajediye karşın aşka ve umuda tutunur. Ahmet Katıksız’ın yönettiği ve Serkan Yörük ile birlikte senaryosunu yazdığı dram biyografi türündeki filmde yarış atı Bold Pilot ve jokey Halis Karataş’ın gerçek hikayesi anlatılmaktadır

Oyuncular: Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah, Fikret Kuşkan

Vizyon Yılı: 2018


 • Börü (Dizi – 1 Sezon)

Türkiye’nin dört bir yanında tehlikeli görevlere çıkan özel harekât polis birimi üyeleri, hem çatışmada hem evlerinde tehlike ve trajediyle yüzleşir. Türkiye’nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan esinlenen dizi, 1’er saatlik 6 bölümden oluşuyor. Sonrasında büyük finalini beyaz perdede yapan Börü, son dönem asker temalı yapımların en iddialılarından. Yerli Netflix filmleri arasında en yüksek bütçeli filmlerin başında geliyor.

Oyuncular: Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın

Yayın Yılı: 2017


 • Cebimdeki Yabancı (Film)

Bir akşam yemeği partisinde yeniden buluşan yedi arkadaş, telefonlarına gelen bildirimleri grupla paylaşmalarını gerektiren bir oyun oynayınca iç dünyaları açığa çıkar. Yönetmenliğini Serra Yılmaz’ın yaptığı gerilim/komedi türündeki yapım sağlam oyuncu kadrosuyla mutlaka izlenmesi gerekenlerden. Hiç kuşkusuz son yıllardaki en süpriz sonlu yerli netflix içeriklerinden biri.

Oyuncular: Serkan Altunorak, Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy

Vizyon Yılı: 2018


 • Cinayet Süsü (Film)

Leyla ile Mecnun dizisinden tanıdığımız Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceraları konu ediliyor. Mayıs ayı itibariyle Netflix Türkiye’nin içerik havuzuna kattığı yapım komedi/polisiye türünde.

Oyuncular: Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt

Vizyon Yılı: 2019


 • Çakallarla Dans 5

Kolay yoldan para kazanmayı amaç edinmiş mahalle arkadaşlarının başlarından geçen komik olayların anlatıldığı Çakallarla Dans serisinin 5. filminde, şartlı tahliye ile salınan çakallar grubunun birbirlerinden uzak durması gerekmektedir. Ama bir kızı olduğunu öğrenen Gökhan’ın dostlarının yardımına ihtiyacı vardır.

Oyuncular: Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar

Vizyon Yılı: 2018


 • Delibal (Film)

Bipolar bozukluğu olan bir mimarlık öğrencisi, üniversitedeki sınıf arkadaşına âşık olur. Ancak onun bu rahatsızlığı, ilişkilerine zarar verme noktasına gelir. Hint yapımı Mood 3 filminden uyarlanan yapım vizyonda kaldığı dönemde 1,5 milyon kişi tarafından izlendi.

Oyuncular: Hüseyin Avni Danyal, Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu

Vizyon Yılı: 2015


 • Deliha 2 (Film)

Aşçı olma hayalinin peşinden koşan deli dolu Zeliha karakterinin çılgın, tuhaf ve saf davranışlarıyla mutfağın altını üstüne getirmesini izleyeceğimiz Deliha 2 filmi eğlenmek için iyi bir alternatif.

Oyuncular: Gupse Özay, Eda Ece, Aksel Bonfil

Vizyon Yılı: 2018


 • Deliler: Fatih’in Fermanı (Film)

Bir Osmanlı elçisi Romen Prensi tarafından katledilince seçkin bir grup asker, bu zalim lideri ne pahasına olursa olsun öldürmekle görevlendirilir.

Oyuncular: Cem Uçan, Erkan Petekkaya, Nur Fettahoğlu

Vizyon Yılı: 2018


 • Diriliş Ertuğrul (Dizi – 5 Sezon)

Bir 13. yy Türk savaşçısı istemeden kabilesini tehlikeye atar ve kabilesine verilecek yeni topraklar karşılığında sultanın düşmanlarıyla savaşmayı kabul eder. Yalnızca ülkemizde değil dünya çapında da geniş bir hayran kitlesi olan diziyi izlemek için  karantina süreci en doğru zaman olarak görünüyor.

Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Serdar Gökhan, Hülya Darcan

Yayın Yılı: 2014 – 2019


 • Ekşi Elmalar (Film)

Türkiye’nin doğusundaki bir kentte talipler, üç güzel kızı olan belediye başkanının kapısını çalsa da kızlar, kendi yollarını çizmeyi tercih eder. Yılmaz Erdoğan’ın kendi hayatından izler taşıdığını ifade ettiği yapım mutlaka izlenmesi gerekenlerden.

Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden

Vizyon Yılı: 2016


 • Enes Batur Gerçek Kahraman (Film)

YouTube yıldızı Enes Batur, şeytani bir kurumsal araştırma programına karşı dünyayı korumak için bir süper kahraman ekibine katılır. Özellikle çocukların ve gençlerin sıkı şekilde takip ettiği Youtube yayıncılarının da karşımıza çıktığı yapım keyifli vakit geçirmek için birebir.

Oyuncular: Enes Batur, Ömer Basdogan, Altan Erkekli

Vizyon Yılı: 2019


 • Enes Batur Hayal mi? Gerçek mi? (Film)

İçine kapanık bir bilgisayar kurdu, hayatına yön verecek iki seçenek arasında kalır: üniversiteye gitmek ya da YouTube yıldızı olma hayalinin peşinde koşmak. Son yılların fenomen konusu Youtube yayıncısı olma konseptini asosyal bir genç üzerinden izleyiciye aktaran film yoğun eleştirilere rağmen vizyonda kaldığı sürede milyon izlenme sayısını geçerek herkesi şaşırtmıştı.

Oyuncular: Enes Batur, Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy

Vizyon Yılı: 2018


 • Fırıncının Karısı (2019)

Kocasındaki beklenmedik ve olumlu değişimden şüphelenen Ferdane, onu takip etmeye ve bu değişimin ardındaki nedeni ortaya çıkarmaya karar verir.

Oyuncular: Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran

Vizyon Yılı: 2019


 • Fi (Dizi – 2 Sezon)

Ünlü ve çapkın bir psikiyatr, bir dansçıya duyduğu tehlikeli takıntının peşinden koşarken karanlık geçmişini gizli tutmaya çalışır. Akilah Azra Akın’ın Fi Çi Pi roman üçlemesinden uyarlanan dizi; psikoloji, gerilim, aşk ve erotizm öğeleriyle ezber bozan ve kaçırılmaması gereken bir yapım.

Oyuncular: Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür

Yayın Yılı: 2017 – 2018


 • Görümce (Film)

Kıskanç kız kardeşi, genç adamın nişanını bozma planları yaparken adam da nişanlısını onun şeytani entrikalarından korumak için elinden geleni yapar. Kadın erkek ilişkilerine ve müdaheleci aile bireylerine vurgu yapılan film eğlenceli zaman geçirmek için birebir.

Oyuncular: Eda Ece, Dilşah Demir, Gupse Özay

Vizyon Yılı: 2016


 • Hababam Sınıfı Yeniden (Film)

Efsane filmin genç oyuncularla çekilmiş bu son versiyonunda, Özel Çamlıca Lisesi karma eğitime geçince, kaos ve kızlar ile erkekler arasındaki ateşli rekabet de beraberinde gelir.

Oyuncular: Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu

Vizyon Yılı: 2019


 • Hakan Muhafız (Dizi – 3 Sezon)

Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır. Netflix orijinal yapımı olan ve fantastik öğeler barındıran yapım yurtdışında da Protector ismiyle yoğun bir ilgiyle karşılanmıştı.

Oyuncular: Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü

Yayın Yılı: 2018-2020


 • Hedefim Sensin (Film)

Geveze mizacı yüzünden başı derde giren talihsiz bir çiğ köfte satıcısı, İstanbul’dan kaçar ve güzel bir adada yeni bir hayata başlar.

Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri

Vizyon Yılı: 2018


 • Herşey Aşktan (Film)

Aldatıldıktan sonra perişan hâle düşen bir kadın, onun kendine gelmesine yardımcı olan karizmatik bir davulcu sayesinde hayatını yeniden düzene koymaya çalışır.

Oyuncular: Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız, Mithat Can Özer

Vizyon Yılı: 2016


 • İncir Reçeli 2 (Film)

Gerçek aşkının ölümüyle derin bir yasa gömülen şarkıcı ve söz yazarı Metin, hayattan vazgeçmiştir. Ta ki kalbini yavaş yavaş yeniden uyandıran Gizem’le tanışıncaya dek.

Oyuncular: Halil Sezai Paracıkoğlu, Şafak Pekdemir, Ahmet Uz

Vizyon Yılı: 2014


 • Karakomik Filmler (Film)

Acı komik ve karakter merkezli filmlerden oluşan bu Cem Yılmaz koleksiyonunda sıradan kahramanlar gerçeküstü, sıra dışı yolculuklara çıkıyor. Ezber bozan senaryoları ile Cem Yılmaz sinemasının yeni evresinin başlangıcını temsil eden Karakomik Filmler, sinematik özgünlüğü vizyon kaygısının önüne konulduğu 4 kısa öyküyü izleyici ile buluşturuyor.

Oyuncular: Cem Yılmaz, Ozan Güven, Cemre Ebüzziya

Vizyon Yılı: 2019-2020


 • Kayhan (Film)

Lisesinin 20. yıl mezunlar buluşmasında sınıf arkadaşlarının onunla ilgili gerçek hislerini öğrenen iri yarı bir adam, onlara intikam konusunda bir ders vermeyi planlar.

Oyuncular: Şahan Gökbakar, İrfan Kangı, Gökçe Eyüboğlu

Vizyon Yılı: 2018


 • Kelebeğin Rüyası (Film)

Dünya Savaşı döneminde bir kömür madeninde çalışmak zorunda olan iki genç şair aynı kadına aşık olunca, bu aşk onlar için bir kaçış yolu olur. Gerçek bir hikayeden esinlenen Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı yapım güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosu ile Türk sinemasının son yıllardaki en iyi filmlerinden.

Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat, Belçim Bilgin

Vizyon Yılı: 2013


 • Kolpaçino 3. Devre (Film)

Evinden gelen kira geliriyle geçinen Özgür’ün eline, telefonunun başkasınınkiyle karışması sonucu bir miktar mafya parası geçer. Kendine has bir jargonu ve takipçi kitlesi olan Kolpaçino serisinin bu son filmi yine gülmeyi garanti ediyor.

Oyuncular: Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Erkan Petekkaya

Vizyon Yılı: 2016


 • Küçük Esnaf (Film)

Ölen babasının mafyaya olan yüklü borcunu ödemeye çalışan dürüst bir çilingir, benzer dertten muzdarip bir kadınla tanışır ve ona âşık olur. Son dönem Türk komedi sinemasının yükselen isimlerinden İbrahim Büyükak’ın Zeynep Koçak ile birlikte kaleme aldığı yapım, oldukça samimi ve keyifli bir film.

Oyuncular: İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay

Vizyon Yılı: 2016


 • Leyla ile Mecnun (Dizi – 3 Sezon)

Kader Leyla ve Mecnun’u doğar doğmaz ve yıllar sonra yeniden bir araya getirir. Mecnun’un tuhaf yaşantısında beklenmedik değişiklikler yaşansa da Leyla’nın yeri değişmez. Türk televizyon tarihinin kült yapımlarından olan ve İsmail Abi, Erdal Bakkal gibi fenomen karakterleri bizlerle tanıştıran Leyla ile Mecnun her zaman olduğu gibi zorunlu karantina günlerinde de izlemek ve kafa dağıtmak için ideal bir alternatif.

Oyuncular: Ali Atay, Melis Birkan, Serkan Keskin

Yayın Yılı: 2011-2013


 • Maide’nin Altın Günü (Film)

Titiz bir ev kadınının düzenlediği şaşaalı altın gününde aile yadigârı gerdanlığı çalınır. O da şehir dışından gelen yeğeniyle bir olup hırsızı bulmak için işe koyulur.

Oyuncular: Ezgi Mola, Mesut Can Tomay, Hilmi Özçelik

Vizyon Yılı:2017


 • Masum (Dizi – 1 Sezon)

Şehirden uzak sakin bir kasabada yaşayan emekli bir polis ve ailesi, şoke edici sırlarla dolu gizemli bir cinayete gırtlaklarına kadar batar. Online yayın platformlarının ilk başarılı projelerinden biri olan ve uluslararası birçok ödüle aday gösterilen Masum mutlaka izlenmesi gerekenler listesinin üst sıralarında.

Oyuncular: Ali Atay, Haluk Bilginer, Nur Sürer

Yayın Yılı: 2017


 • Mutluluk Zamanı (Film)

Yaşam koçluğu şirketi sahibi olan öz güvenli bir çapkın, cazibesinden etkilenmemiş görünen bir heykeltıraşı baştan çıkarmaya çalışır. Kiralık Aşk dizisiyle tüm Türkiye’nin tanıdığı ve sevdiği ikili Barış Arduç ve Elçin Sangu bu filmde de başrolleri paylaşıyor.

Oyuncular: Barış Arduç, Elçin Sangu, Cengiz Bozkurt

Vizyon Yılı: 2017


 • Müslüm (Film)

Acılı bir çocukluk geçiren arabesk şarkıcısı Müslüm Gürses’in karanlık geçmişini aşarak çok sevilen bir efsane hâline gelişinin hikâyesi. Gerçek olaylardan esinlenen bu hikaye sanatçının yaşamının farklı zamanlarına ait hikayelere odaklanıyor.

Oyuncular: Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl

Vizyon Yılı: 2018


 • Olanlar Oldu (Film)

Bir annenin bekâr oğluna eş bulmak için kurduğu plan, yeni bir gelin adayının gelmesi ve sinsi planların baş göstermesiyle raydan çıkar. Ata Demirer’in en eğlenceli filmlerinden olan yapım evlere tıkıldığımız şu günlerde deniz ve güneş özlemimizi bir miktar giderecektir.

Oyuncular: Ata Demirer, Tuvana Türkay, Ülkü Duru

Vizyon Yılı: 2017


 • Organize İşler: Sazan Sarmalı (Film)

Kızı ve damadı bir dolandırıcılık kurbanı olduğunda, İstanbullu üçkâğıtçı Asım Noyan yasa dışı bahis dünyasından deli fişek bir patronla karşı karşıya gelir. 2005 yapımı Organize İşler filminin devamı niteliğindeki yapım izleyicilerden yine olumlu not almayı başardı.

Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola

Vizyon Yılı: 2019


 •   Öldür Beni Sevgilim (Film)

Mali sorunlarla boğuşan bir çift, birbirlerini öldürecek raddeye gelmiştir. Piyangoda büyük ikramiyeyi kazandıklarında ise aralarında gerçek bir ölüm-kalım savaşı başlar.

Oyuncular: Murat Boz, Seda Bakan, Açelya Topaloğlu

Vizyon Yılı: 2019


 • Ölümlü Dünya (Film)

Yaşanan bir aksilik kimliklerini ifşa edip patronlarını öfkelendirince hem kiralık katillik hem de restoran işletmeciliği yapan bir ailenin başı büyük belaya girer. Geniş oyuncu kadrosu ve ilginç senaryosuyla yakın dönemin en çok konuşulan yapımlarından olan, aksiyon komedi türündeki Ölümlü Dünya tekrar tekrar izlenebilecek orijinal bir film.

Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak

Vizyon yılı: 2018


 • Recep ivedik 6 (Film)

Türk sinema tarihinin en çok izlenen anti kahramanı Recep İvedik 6. hikayesiyle izleyicinin karşısında. Bir seyahat acentesi tarafından yanlışlıkla Konya yerine Kenya’ya gönderilen patavatsız Recep, bu kez eve dönmeye çalışırken Afrika bozkırını birbirine katar.

Oyuncular: Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi, Mbaye Dieng

Vizyon Yılı: 2019


 • Sonsuz Aşk (Film)

Sıradan bir temizlikçi kadının yolu zengin bir cerrahla kesiştiğinde ikili birbirinin cazibesine kapılır, ama yıkıcı bir gerçek nedeniyle ilişkileri bir sınavdan geçer.

Oyuncular: Fahriye Evcen, Murat Yıldırım

Vizyon Yılı: 2017


 • Şansımı Seveyim (Film)

Çevresinde şansızlığıyla bilinen Sebahattin hayallerindeki kadına kavuşabilmek için şansını döndürecek farklı yöntemler denemeye karar verir.

Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat

Vizyon Yılı: 2017


 • 7. Koğuştaki Mucize (Film)

Bir komutanın çocuğunu öldürmekten tutuklanan ve kızından ayrı düşen zihinsel engelli bir baba, masumiyetini kanıtlamaya mecburdur. Güney Kore yapımı Miracle in Cell No.7’den uyarlanana film 2019 yılında Türkiye’de en çok izlenen yapım olmuştur.

Oyuncular: Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Deniz Baysal

Vizyon Yılı: 2019


 • Yol Arkadaşım 1-2 (Film)

Müzisyenlik hayalleri kuran ilaç mümessili Onur’un, uslanmaz bir sakar olan Şeref ile karşılaşması ile başlayan yol maceraları bu iki filmle karşımızda. Şarkıcılıkta başarısız olan Onur eski işine dönmeye karar verir. Şeref ise bu haber üzerine tehlikeler ve aksiliklerle dolu sürpriz bir turne düzenler.

Oyuncular: Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Ezgi Eyüboğlu

Vizyon Yılı: 2017 – 2018


 • Yunus Emre (Dizi – 2 Sezon)

Moğol istilasının ardından yurdunu terk edip Anadolu’yu adım adım dolaşan mutasavvıf Yunus Emre, derviş olmak için karşısına çıkan tüm zorlukları aşar.

Oyuncular: Gökhan Atalay, Payidar Tüfekçioğlu, Baran Akbulut

Yayın Yılı: 2015 – 2016

Kaynak: https://www.netflix.com/tr/browse/genre/871341 – Mayıs


Sevdin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0